LPBA

Dostupnost: Skladem

Likvidátor pachu

160 Kč

Likvidátor pachu

-

GUAa LIKVIDÁTOR PACHŮ PRO SPORT je tekutý dezinfekční prostředek určený k odstranění zdroje zápachu v obuvi, lyžácích, chráničích, helmách, maskách, brýlích, rukavicích, bruslích, dresech, oděvech a jiných sportovních potřebách. Účinně odstraňuje zápach. Příjemně voní. Je charakteristický silným a dlouho trvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem. Vhodný pro všechny povrchy. Nepoškozuje materiály. Nedráždí pokožku. Vhodný pro alergiky a astmatiky.

Vlastnosti:

Nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Ošetřené materiály nemění barvu, vlastnosti, ani nejsou jinak narušeny. Neobsahuje alkohol, aldehydy, fenoly, estery, žádné těkavé ani leptavé látky. Je nehořlavý. Nemá vedlejší účinky.

Účinky:

Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní, vč. TBC (15–30 min.), virucidní (včetně Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus, 15–30 min.), mykobaktericidní (M. terrae, M. avium, 60 min.) a fungicidní účinky (30 min.).

Použití:

Nastříkejte na zasaženou plochu a nechte působit (do zaschnutí). Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Neředí se. Minimální doba expozice: 15 minut. Aplikujte dle potřeby.

PohlavíUnisex

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

29 dalších produktů ve stejné kategorii: