Přemýšlíš, že bys rád oblékl svůj tým? Chceš přece vypadat originálně. Správné řešení pro partu kamarádů i pro větší klub. V oblečení DRILL Athletics jsi vždy o krok před soupeřem. Máš nápad a požadavek? Obrať se na nás!

Všechny produkty, které najdeš na našem webu pro Tebe umíme vyrobit nebo je dodat ve vysoké kvalitě od jednoho z našich prověřených dodavatelů. Kompletní katalog produktů nalezneš ZDE.

Proč spolupracovat s námi?

Jsme vstřícní – nasloucháme tvým přáním a potřebám, které se snažíme maximálně uspokojit.

Děláme pro dospělé i pro děti – většinu našich produktů máme připravenou i v dětských velikostech.

Vyrábíme na zakázku – dokážeme ti navrhnout originální design, střih, popřípadě celou kolekci tvého oblečení. Veškeré kroky předem konzultujeme, takže výsledek naší práce je přesně takový, jaký očekáváš.

Uděláme Ti vzorek – pokud je to jen trochu možné, rádi ti vyrobíme zkušební kus, na kterém pak můžeme vychytat detaily.

Objednáš si jen tolik, kolik potřebuješ – nikoho nenutíme do nákupu vysokých objemů ani celých velikostních řad, ačkoli vyšší množství objednaných kusů je samozřejmě cenově zvýhodněno.

Bez problému přiobjednáš – kdykoli si můžeš doplnit zásoby o další produkty ze stejné kolekce.

Přiměřená doba dodání – naší snahou je zakázky vyřizovat do 14 dnů. Rychlost vyřízení objednávky závisí na náročnosti tvých požadavků a aktuální výrobní kapacitě.

Umíme toho mnohem víc – dokážeme ti poskytnout i doplňkové produkty pro vlastní merchandising.Pro více informací nám prosím napiš email nebo zavolej a my Ti rádi poradíme.