DRILL INDIVIDUAL

Těší nás tvůj zájem o naše produkty. A protože se chceš vyjímat a být originální při svých sportovních aktivitách, případně chceš během svých aktivit světu něco sdělit, připravili jsme DRILL INDIVIDUAL.

Tato služba ti přináší jedinečnou možnost úpravy našeho oblečení. Máš na výběr ze dvou možností. První je perzonalizace, kdy ti do našeho designu doplníme tvoje jméno, logo klubu, nebo sponzora.

Druhou možností je vytvoření vlastního originálního designu celého oděvu. Design nám můžeš poslat vlastní, nebo ho můžeme připravit my na základě tvých požadavků.

V rámci služby DRILL Individual si můžeš nechat vyrobit většinu produktů, které najdeš na našem webu. V následující příloze je přehledný katalog produktů, na které se DRILL Individual vstahuje ZDE.

Postup výroby při vlastním designu je následující:

Poptáš u nás možnost DRILL INDIVIDUAL.

Společně vybereme vhodný oděv, nebo celou soupravu a doporučíme správnou velikost.

Pošleš nám požadavky na grafiku, podklady ke zpracování, loga atd.*

Podle složitosti grafiky do 14 dnů (není-li domluveno jinak) připravíme grafický návrh.

Grafiku nám odsouhlasíš, nebo provedeme drobné úpravy. Jedna úprava je v ceně, další úpravy, nebo změna zadaní již v ceně nejsou a účtují se hodinovou sazbou za grafické práce, á 500 Kč/hod.

V další fázi, už je vše na nás a my začínáme vyrábět tvé vlastní originální oblečení. Tento proces trvá maximálně měsíc, podle vytíženosti dílny. většinou se nám ale daří vše stihnout do 14 dnů. Hotové oblečení ti zabalíme a připravíme na předání/ odeslání.

Ty se těšíš z nového kusu své garderoby, tvrdě makáš a propocuješ.

*pozn. loga požadujeme ve ve vektorech, ideálně v souboru pdf, případně eps., cdr., ai.

nebudou-li loga dodána ve křivkách, nemůžeme garantovat špičkovou kvalitu a ostrost loga. případně ti budeme účtovat cenu, za úpravu grafiky do použitelného stavu. Pokud si nejsi jistý, zeptej se a rádi ti poradíme.