Compress Tech

Tyto materiály využívají promyšlenou technologii elastických vláken a oděvů, které přesně a ve správném poměru obepínají tělo, čímž aktivují svalstvo a krevní oběh. Tím svaly chrání, pomáhá jim k lepšímu výkonu a umožňuje rychlejší regeneraci. Naše oděvy s funkcí Compress Tech byly testovány sportovci s prokazatelnými výsledky.

MultiWay Stretch

Naše sportovní oděvy jsou vyrobeny ze speciálních úpletových textilií, které nazýváme MultiWay Stretch. Ty umožňují rovnoměrné napnutí látky ve všech směrech a díky tomu poskytují vyšší rozsah pohybu a komfort.

Ultralight

Technologie Ultralight upravuje naše materiály do nižších gramáží a při zachování stejné pevnosti. Tím jsme docílili toho, že jsou naše látky velmi lehké a vytvářejí tzv. “second skin feel” nebo také pocit druhé kůže. Stěží tak víš, že je máš na sobě. Stále jsou však velmi pevné a ochraňují tvoje tělo.

Quick Dry

Tyto látky disponují moderními vícelaločnými vlákny, která jsou nenasákává a umožňují tak rychlý odvod vlhkosti od těla na vnější stranu látky, kde dochází k jejímu odpaření. Rychlé schnutí oděvu ti poskytne větší komfort během tvého výkonu a v chladném počasí zároveň zamezuje, aby vzniklá vlhkost narušila dobrou termoregulaci.

Thermo Control

Látky se schopností Thermo Control napomáhají optimálnímu rozvodu tepla po těle a udržují tak tělo v ideální provozní teplotě.

Flat Seams

Pro šití používáme nejmodernější šicí stroje “flat lock”, které umožňují zpracování švových spojů tak slabé, že o nich ani nevíš. Oděvy se tak příjemně nosí, netlačí a neškrábou.

SubliQuality

Grafické potisky našich oděvů jsou realizovány technologií sublimace, která nám umožňuje dokonalý fotorealistický tisk. Touto technologií obarvíme vlákno do hloubky a nikoliv pouze na jeho povrchu. Tímto způsobem se obarvuje samotné vlákno a nedochází k ucpání prostorů mezi nimi. Takto obarvené látky si plně zachovávají své funkční vlastnosti. Potisky splňují normu pro styk s pokožkou dětí od 3 let.

UV Protection

Oděvy s touto technologií mají úpravu s trvalou UV ochranou 50+. Tvoje kůže je tak chráněna před negativnímí účinky slunečního záření.

Sweat Stop

Oděvy upravené technologií Sweat Stop jsou upraveny permanentní příměsí stříbra, keramiky nebo karbonu, které mají antibakteriální účinky. Oddalují tak nepříjemný zápach oděvu a ochraňují tvoji pokožku.

Silk Touch

Látky, které využívají tuto technologii jsou vyrobeny ze super-micro polyesterového hedvábí a vytváří na pokožce pocit jemnosti a lehkosti. Kromě toho vynikají vlastnostmi odvodu vlhkosti a termoregulace a díky tomu tě neomezují a při tvém výkonu poskytují prvotřídní komfort.