Dril je synonymem pro píli, nasazení a odhodlání posouvat tvé limity. Dril je přesně to, co stojí za vznikem naší značky. DRILL Athletics  je pro nás touha tvořit a zdokonalovat se.


Na podzim roku 2015 přišel Radek za Vojtou s myšlenkou vyrobit si společně vlastní rashguard. Tomu se ta myšlenka natolik líbila, že brzy oba začali přemýšlet o založení značky sportovního oblečení. V té době Vojta působil druhým rokem jako prezident florbalového klubu Black Angels, kde zároveň trénoval mládežnické týmy.

Vojta o Radkovi: “S Radkem jsme přátelé již osm let, takže pro nás bylo radostí začít spolupracovat.”

Radek je sportovec a nadšenec do veškerého soutěžení. Kromě silových sportů se také zamiloval do bojových sportů, a to do MMA a Brazislkého jiu jitsu, které ho nyní nejvíce naplňuje. Vedle toho ve svém volném čase aktivně propaguje sport, motivuje, pomáhá lidem se začít hýbat.

Radek O Vojtovi: “Vojtu znám již řádku let a vnímám ho jako spolehlivého a čestného člověka. Je pro mě velice důležité spolupracovat s někým, komu můžu věřit. “

Jejich společná vášeň ke sportu vedla k založení této sportovní značky, která vychází z Radkových originálních designů, zpracování kvalitních a funkčních materiálů při výrobě oblečení a Vojtova individuálního přístupu ke klientům.NAŠE MISE

“Spojujeme lidi, kteří stejně jako my nosí v srdci sport, tvrdě makají a nikdy se nespokojí s průměrem.”

Chceme rozvíjet naši značku spolu s lidmi, kteří s námi budou sdílet společné hodnoty a cíle. Jen díky vlastnímu odhodlání a objevovaní slabých stránek se naše značka může posouvat dál, proto nás zajímá názor našich zákazníků. Vaše pochvala i kritika jsou pro nás impulsem.SPOLEČNÉ HODNOTY

Kvalita na prvním místě - věříme, že prvotřídní kvalita produktů by se měla stát pro zákazníka  standardem. I proto všechny naše  výrobky stále inovujeme, a tím tento standard neustále posouváme dál.
Komunita našich zákazníků - férový přístup a respekt k zákazníkům je pro nás zásadní. Vyslovení důvěry v DRILL Athletics bereme jako náš velký závazek a jsme připraveni se o naše klienty skvěle postarat.
Podpora mladých talentů - sportování na vrcholové úrovni není levná záležitost. Často se tak stane, že velmi nadějný mladý sportovec není schopen kvůli finančním limitům naplno rozvinout svůj potenciál. Jednou z hlavních priorit je pro nás pomáhat těmto nadějným sportovcům skrze nadaci DRILL Foundation.
Podpora místního rozvoje - jsme česká firma s ambicí vyrábět výhradně v České republice. Klademe velký důraz na enviromentální udržitelnost a dodržování důstojných pracovních podmínek - tzn. zákaz dětské práce, dodržování lidských práv, přiměřené platové ohodnocení zaměstnanců. I díky tomu si pečlivě vybíráme naše dodavatele. Ti jsou vždy buď z Česka nebo z jiné evropské země, například z Itálie nebo Švýcarska.VIZE DRILL Athletics

“Naším cílem je pro zákazníka tvořit hodnotné a nadčasové produkty a podporovat sportovce v jejich cestě za sportovními úspěchy”

  Motto: No Drill No Skill 

Děkujeme za Vaši podporu

   

Radek & Vojta