Nově v obchodě

Kategorie:

V košíku nejsou žádné produkty.

Hledat

Jak funguje Drill Individual

DRILL Individuál je jedinečná možnost úpravy našeho oblečení do vašeho originálního designu, a to již od 1 ks!

Jak na to?

 1. Vybereš si produkt(y), které se ti líbí: trička, šortky, legíny, rashguardy…
 2. Pošleme ti zdarma vzorky ve více velikostech ke zkoušce, tak aby ti všechny věci perfektně seděly na tělo (na základě složení vratné kauce rovnající se hodnotě zapůjčených výrobků: kauci složíš hotově na zásilkovně, nebo převodem fakturou)
 3. Dáš dohromady co nejpřesnější grafické zadání: referenční fotky jiného oblečení, barvy v jakých si to představuješ, loga svých sponzorů a hlavně ručně namalovanou skicu rozvržení jednotlivých prvků – čím přesnější zadání tím budeš spokojenější s výsledkem. Loga, která pošleš, požadujeme ve vektorových pdf.
 4. Ber na vědomí, že cena grafických prací je 600 Kč za hodinu a pokud pošleš poctivě zpracované zadání, za hodinku to zvládneme. První úpravu dle tvých připomínek máš v ceně – další úpravy je třeba si zaplatit. Pokud chceš udělat set „ kraťasy a tričko“ ve stejném designu, vejdeme se do jedné hodiny i v případě výroby setu ,,kraťasy a tričko‘‘ ve stejném designu.
 5. V případě složitějších designů či celé kolekce se s tebou předem domluvíme na ceně za grafiku. V případě, že objednáváš třeba i pro svůj tým a sparing partnery při zakázce nad 15.000 Kč, máš 4 grafické hodiny v ceně zakázky.
 6. Pošleš nám zpět zapůjčené vzorky (v objednávce se nachází obal i se zpátečním štítkem, takže stačí jen zanést na zásilkovnu).
 7. Připravíme grafický náhled podle tvého zadání.
 8. Pokud schválíš grafický návrh, zaplatíš dopředu cenu výrobků + grafické práce (pokud objednáš nad 15.000 Kč, můžeme ti poskytnout velkoobchodní ceny snížené o cca 15 %).
 9. Po zaplacení se tvá zakázka dostane do výrobní fronty. Doba výroby jsou zhruba 2-3 týdny.
 10. V případě express zakázky do 10 dnů účtujeme příplatek + 50 % z ceny.
 11. Dělá ti radost nové oblečení, tvrdě makáš a propocuješ svůj nový unikátní outfit.
X