Nově v obchodě

Kategorie:

V košíku nejsou žádné produkty.

Hledat

Trenérka na překážky Lucka

V dnešním článku ti představíme pořádnou drill roštěnku, co doslova žije heslem #nodrillnoskill. Je jí Lucka Badalíková (@trenerka.na.prekazky), trenérka na překážkové závody s pětiletou praxí, která tě zaručeně vybičuje k nejlepšímu výkonu! Jak se k OCR dostala, co ji nejvíc motivuje a baví a kam až se dostala, se dozvíš v rozhovoru níže!

Proč dělám OCR?

OCR neboli překážkové závody jsou již pár let součástí mého života. Získali si mě kvůli pestrosti a kombinaci překážek a běhu v zajímavých koutech přírody. Např. mě zavedly na ME v Dánsku na krásnou písečnou pláž. 🙂 Běhám závody hlavně proto, abych načerpala sílu, sebevědomí a po každém závodě ty pocity jsou k nezaplacení! Takové dobití vnitřní energie. 


Jak jsem se k tomu dostala?

V úplném začátku jsem právě díky Spartan Race našla motivaci se sebou začít něco dělat a zvednout se z gauče a to mi vydrželo. Myslím, že jsem to tenkrát objevila na FB a slíbila si, že to prostě zaběhnu. Vytvořila sem si dokonce takový plakát závodů, které chci dokončit a vylepila si ho u postele, abych každý den viděla své cíle.


Co mě na tom baví?

Nejvíce mě baví překážky a delší distance, nejsem moc rychlostní typ. 😀 Překážky mám jako výzvu, líbí se mi formát závodů, kde musíš splnit překážku nebo končíš. Takže je to občas taková challenge jestli to dáš na x tý pokus. No a pocit v cíli je prostě k nezaplacení, opravdu heslo ,,You will know at finish line” má svůj význam.

X